10M / 100M Media Converter

  • 2 Ports Ethernet to Fiber Media Converter ZJ-100102-25

    2 porter Ethernet til Fiber Media Converter ZJ-100102-25

    10 / 100M Fiber Media Converter konverterer 100BASE-FX fiber til 100Base-TX kobbermedier eller omvendt. Gi en enkel og økonomisk løsning for å oppgradere et kobberbasert nettverk til fiberoptisk for å utvide signalrekkevidden. Media Converter overføringsavstand opptil 120 km. Plug-and-play-design, enkel å installere. Den kan brukes som frittstående, eller monteres i medieomformerkabinett med 2U 14-spor med sentralisert strømforsyning. Spesifikasjon • 10 / 100M 2-port Ethernet til Fiber Media Converter • Halv eller full d ...
  • 1000Mbps Single Fiber Media Converter ZJ-GS03A/B

    1000 Mbps Single Fiber Media Converter ZJ-GS03A / B

    10/100 / 1000M Fiber Media Converter konverterer 1000BASE-FX fiber til 1000Base-TX kobbermedier eller omvendt. Gi en enkel og økonomisk løsning for å oppgradere et kobberbasert nettverk til fiberoptisk for å utvide signalrekkevidden. Media Converter overføringsavstand opptil 120 km. Plug-and-play-design, enkel å installere. Den kan brukes som frittstående, eller monteres i medieomformerkabinett med 2U 14-spor med sentralisert strømforsyning. Funksjoner • 10/100 / 1000M Media Converter, Single Mode Single Fiber • Half o ...
  • 1000Mbps Dual Fiber Media Converter ZJ-GS-03

    1000 Mbps Dual Fiber Media Converter ZJ-GS-03

    10/100 / 1000M Fiber Media Converter konverterer 1000BASE-FX fiber til 1000Base-TX kobbermedier eller omvendt. Gi en enkel og økonomisk løsning for å oppgradere et kobberbasert nettverk til fiberoptisk for å utvide signalrekkevidden. Media Converter overføringsavstand opptil 120 km. Plug-and-play-design, enkel å installere. Den kan brukes som frittstående, eller monteres i medieomformerkabinett med 2U 14-spor med sentralisert strømforsyning. Funksjoner • 10/100 / 1000M Media Converter, Single Mode Dual Fiber • Halv eller ...