EPON OLT

  • ZJ5610-EL Series EPON OLT

    ZJ5610-EL-serien EPON OLT

    ZJ5610-EL er en EPON OLT-kassett med høy integrasjon og middels kapasitet designet for operatørers tilgang og bedriftscampusnettverk. Den følger IEEE802.3 ah tekniske standarder og oppfyller EPON OLT utstyrskravene i YD / T 1945-2006 Tekniske krav til tilgangsnettverk - basert på Ethernet Passive Optical Network (EPON) og Kina telekom EPON tekniske krav 3.0. ZJ5610-EL-serien har utmerket åpenhet, stor kapasitet, høy pålitelighet, komplett programvarefunksjon, e ...
  • xPON OLT ZC8500

    xPON OLT ZC8500

    Introduksjon 1. Bæreevne PON OLT-utstyr av høy tetthetstativ 2. Jevn plattform med 1G-EPON, 10G-EPON og GPON 3. 10 PON-spor, 160 1G-EPON eller 80 10G-EPON-porter eller 160 GPON-porter 4 PON optisk koblingsbeskyttelse, hovedkontrollkort redundansbeskyttelse, kraftmoduler redundansbeskyttelse. Kjennetegn 1. Standard: EPON oppfyller IEEE802.3-2008 Standard, GPON oppfyller ITU-T G.984 Standard. 2. Stor kapasitet: 160 1G-EPON-porter eller 80 10G-EPON-porter eller 160 GPON-porter. 3. Flerporter: GE Comb ...
  • Outdoor EPON OLT ZC6000

    Utendørs EPON OLT ZC6000

    Innledning 1. Utendørs EPON OLT-utstyr for bærere 2. Valgfri 1550nm EDFA pluggbar modul 3. 8 PON-porter 4. Design av industriell kvalitet, helt lukket støpt Al-skall 5. Redundante kraftmoduler Egenskaper 1. Standard: kompatibel med IEEE802.3- 2008 Standard. 2. Servicegrensesnitt: nettverksside: 2 GE elektriske porter og 2 10GE optiske porter, brukerside: 8 GEPON porter. 3. EDFA-funksjon: gir pluggbare CATV EDFA-moduler, og den optiske utgangseffekten kan tilpasses. 4. Høy reli ...
  • Carrier-grade box-type EPON OLT ZC1600

    Bæreboks EPON OLT ZC1600

    Introduksjon 1. Bæreevne EPON OLT-utstyr i boks-type 2. Egnet for tilgang i liten skala, fleksibel for installasjon 3. 16 PON-porter 4. PON optisk koblingsbeskyttelse, overflødige strømmoduler Egenskaper 1. Standard: kompatibel med IEEE802.3- 2008 Standard. 2. Kapasitet: 16 PON-porter. 3. Flerporter: gi GE-porter (elektriske og optiske) og 10GE optiske porter på nettverkssiden. 4. Høy pålitelighet: beskyttelse mot strømmoduler, redundans for viftemoduler, PON optisk lenke prote ...