Multimode fiberoptisk patchledning

  • ST to ST OM3 Duplex Patch Cord

    ST til ST OM3 kabel for tosidig patch

    · Møter EIA / TIA 604-2 med keramisk hylse for høyhastighets kablingsnettverk. · Kabeltrykk hjelper med å avklare og gjenkjenne forskjellige kabler. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL og RL. · Bøyefølsom fiberkabel viser god ytelse på motstandsdyktighet. · K = K kartongpakken gir maksimal beskyttelse på varene dine. Spesifikasjon Connector ST til ST Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 50 / 125μm OM3 Jacket Color Aqua Polishing UPC to UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH Insertion ...
  • SC to SC OM4 Duplex Patch Cord

    SC til SC OM4 Duplex Patch Cord

    · Møter EIA / TIA 604-2 med keramisk hylse for høyhastighets kablingsnettverk. · Kabeltrykk hjelper med å avklare og gjenkjenne forskjellige kabler. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL og RL. · Bøyefølsom fiberkabel viser god ytelse på motstandsdyktighet. · K = K kartongpakken gir maksimal beskyttelse på varene dine. Spesifikasjon Connector SC til SC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 50 / 125μm OM4 Jacket Color Aqua Polishing UPC to UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH Insertion ...
  • MPO To LC Duplex OM3 Duplex Patch Cord

    MPO To LC Duplex OM3 Duplex Patch Cord

    MPO til LC Breakout-kabler er det beste valget for fibernett med høy tetthet. Den er spesielt designet for raske Ethernet-, fiberkanal-, datasenter- og gigabit Ethernet-applikasjoner. Denne kabelen med 12 fiberledninger brukes til å koble (6) SFP + til et MPO-adapterpanel og MPO-koffert. Spesifikasjon Kontakt A MPO Kvinne (pinless) Kontakt B LC UPC Duplex Fiber Mode OM3 50 / 125μm Bølgelengde 850 / 1310nm 40 / 100G Ethernet Avstand 100m ved 850nm 10G Ethernet ...
  • MTP OM4 Patch Cord

    MTP OM4 patchledning

    Den 50/125 μm OM4 multimode bøyningsfølsomme fiberoptiske kabelen er mindre dempet når den er bøyd eller vridd sammenlignet med tradisjonelle optiske fiberkabler, og dette vil gjøre installasjonen og vedlikeholdet av fiberoptiske kabler mer effektiv. Det kan også spare mer plass for kabling med høy tetthet i datasentre, bedriftsnettverk, telekomrom, serverfarm, skylagringsnettverk og andre steder det er behov for fiberkabler. Denne 50/125 OM4 multimode fiberoptiske kabelen er ideell for co ...
  • MTP To LC 12 Fibers OM3 Fanout Cable

    MTP til LC 12-fibre OM3 Fanout-kabel

    1.0.35dB Ultra Low IL med USCONEC-kontakter, 0.15dB Ultra Low IL med LC-kontakter. 2.Corning eller YOFC fiber er designet for å passere ISO, IEC, RoHS. etc. standarder. 3.Bøy ufølsom fiberkabel viser god ytelse på motstandsdyktighet. 4.K = K kartongpakke gir maksimal beskyttelse på varene dine. Spesifikasjon Connector A MTP Female elite Connector B LC Fiber Mode 50 / 125μm OM3 Jacket Color Aqua Polish Type PC to UPC Jacket Material OFNR, OFNP, LSZH Insertion Loss ...
  • SC To SC OM1 Duplex Patch Cord

    SC til SC OM1 Duplex Patch Cord

    · Møter EIA / TIA 604-2 med keramisk hylse for høyhastighets kablingsnettverk. · Kabeltrykk hjelper med å avklare og gjenkjenne forskjellige kabler. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL og RL. · Bøyefølsom fiberkabel viser god ytelse på motstandsdyktighet. · K = K kartongpakken gir maksimal beskyttelse på varene dine. Spesifikasjon Connector SC til SC Jacket OD 1.2 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 62.5 / 125μm Jacket Farge Orange Polering UPC til UPC Jacket Materiale PVC (OFNR), ...
  • SC To SC OM2 Duplex Patch Cord

    SC til SC OM2 tosidig patchkabel

    Denne fiberoptiske patchledningen multimode kommer med høykvalitets jakkemateriale som har lengre levetid for bruk. I tillegg er det mindre demping når det er bøyd eller vridd sammenlignet med tradisjonelle optiske fiberkabler, og dermed blir installasjonen og vedlikeholdet av de fiberoptiske kablene mer effektiv. Det er tre typer valg av jakkemateriale, inkludert PVC (OFNR), OFNP, LSZH, og folk kan ha et bedre valg i henhold til deres behov. Det lyse og oransje utseendet kan ...
  • SC to SC OM3 Duplex Patch Cord

    SC til SC OM3 Duplex Patch Cord

    · Møter EIA / TIA 604-2 med keramisk hylse for høyhastighets kablingsnettverk. · Kabeltrykk hjelper med å avklare og gjenkjenne forskjellige kabler. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL og RL. · Bøyefølsom fiberkabel viser god ytelse på motstandsdyktighet. · K = K kartongpakken gir maksimal beskyttelse på varene dine. Spesifikasjon Connector SC til SC-jakke OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 50 / 125μm OM3 Jacket Color Aqua Polishing UPC to UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH Insertion ...
  • LC to LC OM4 Duplex Patch Cord

    LC til LC OM4 Duplex Patch Cord

    · Møter EIA / TIA 604-2 med keramisk hylse for høyhastighets kablingsnettverk. · Kabeltrykk hjelper med å avklare og gjenkjenne forskjellige kabler. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL og RL. · Bøyefølsom fiberkabel viser god ytelse på motstandsdyktighet. · K = K kartongpakken gir maksimal beskyttelse på varene dine. Spesifikasjon Connector LC til LC-jakke OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 50 / 125μm OM4 Jacket Color Aqua Polishing UPC to UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH Insertion ...
  • LC To LC OM3 Duplex Patch Cord

    LC Til LC OM3 Duplex Patch Cord

    · Møter EIA / TIA 604-2 med keramisk hylse for høyhastighets kablingsnettverk. · Kabeltrykk hjelper med å avklare og gjenkjenne forskjellige kabler. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL og RL. · Bøyefølsom fiberkabel viser god ytelse på motstandsdyktighet. · K = K kartongpakken gir maksimal beskyttelse på varene dine. Spesifikasjon Connector LC toLC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 50 / 125μm OM3 Jacket Color Aqua Polishing UPC to UPC Jacket Material PVC (OFNR), O ...
  • LC To LC OM2 Duplex Patch Cord

    LC Til LC OM2 Duplex Patch Cord

    1. Produktet vedtar importerte keramiske pinner og importerer fiberoptiske kabler av høy kvalitet. 2. Introdusere utenlandsk avansert slipeteknologi og slipeutstyr for å sikre sentreringsavviket til fiberen, den konkave av fiberen, overflaten av fiberen uten riper og feil, og parametrene for krumningsradien til den keramiske endeflaten møter standard. 3. Innsettingstapet er lite, returstapet er stort, utskiftbarheten er god, gjentatt innsetting og r ...
  • LC to LC OM1 Duplex Patch Cord

    LC til LC OM1 Duplex Patch Cord

    · Møter EIA / TIA 604-2 med keramisk hylse for høyhastighets kablingsnettverk. · Kabeltrykk hjelper med å avklare og gjenkjenne forskjellige kabler. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL og RL. · Bøyefølsom fiberkabel viser god ytelse på motstandsdyktighet. · K = K kartongpakken gir maksimal beskyttelse på varene dine. Spesifikasjon Kontakt LC til LC-jakke OD 1.2 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 62.5 / 125μm Jakke Farge Oransje Polering UPC til UPC Mantelmateriale PVC (OFNR), ...