Pigtail

  • FC Fiber Optical Pigtail

    FC Fiber Optical Pigtail

    Fiberoptiske pigtails gir en rask måte å lage kommunikasjonsenheter på i felt. De er designet, produsert og testet i henhold til protokoll og ytelse diktert av industrielle standarder, som vil oppfylle dine strengeste mekaniske og ytelsesspesifikasjoner. Funksjon 1. Produktet vedtar importerte keramiske pinner og importerer fiberoptiske kabler av høy kvalitet. 2. Introdusere utenlandsk avansert slipeteknologi og slipeutstyr for å sikre sentreringsavviket til fiben ...
  • LC Fiber Optic Pigtail

    LC Fiber Optic Pigtail

    Fiberoptiske pigtails gir en rask måte å lage kommunikasjonsenheter på i felt. De er designet, produsert og testet i henhold til protokoll og ytelse diktert av industrielle standarder, som vil oppfylle dine strengeste mekaniske og ytelsesspesifikasjoner. Spesifikasjon Kontakt A LC-kontakt B Uendelig fibermodus 9/125 μm Fibertype Simplex Polish APC Kabeldiameter 0,9 mm Mantelmateriale PVC-jakke Farge Gul Bølgelengde 1310nm / 1550nm Holdbarhet> ...
  • FC Fiber Optical Pigtail

    FC Fiber Optical Pigtail

    Fiberoptiske pigtails gir en rask måte å lage kommunikasjonsenheter på i felt. De er designet, produsert og testet i henhold til protokoll og ytelse diktert av industrielle standarder, som vil oppfylle dine strengeste mekaniske og ytelsesspesifikasjoner. Spesifikasjon Koblingstype FC Polsk Type UPC / APC Fiber Mode OS2 9 / 125μm Bølgelengde 1310 / 1550nm Fiber Count Simplex Fiber Grade G.652.D / G.657.A1 Insertion Loss ≤0.3dB Return Loss UPC≥50dB, APC≥60dB Atte ...