SAT-IF CATV-overføring

  • CATV & Satellite Optical Receiver

    CATV og optisk mottaker for satellitt

    Funksjoner 1. med optisk detektor med høy følsomhet. 2.Det er en utførelse av høyteknologisk i CATV- og L-båndsatellittkoblingsprodukter 3.Det kan mottas i en optisk fiber med 47 ~ 2600MHz satellitt- og CATV digitale og analoge signaler. 4. enkel installasjon; Det er praktisk for brukeren å installere. 5.Inngangseffekt fra + 0 ~ -13dBm. 6. den har en god evne til å motstå interferens for interferens. 7. høy ytelse, men lav pris. Diagramparametere Optisk arbeid ...
  • Micro CATV & SAT-IF Optical Transmitter  ZST Series

    Micro CATV & SAT-IF optisk sender ZST-serien

    Beskrivelse ZST-seriens mini-satellittoptiske sendere kan deles inn i ZST1310M (1310nm) og ZST1550M (1550nm) i henhold til bølgelengdeforskjellen, den optiske utgangseffekten er 0-10dBm valgfri. Funksjoner 1.Designet for FTTH-nettverk. 2. høy linearitet, egnet for CATV og SAT-IF applikasjon. 3. utmerket linearitet og flathet. 4. Single-mode fiber høyt retur tap 5. Bruke GaAs forsterker aktive enheter. 6. ultra lav støy teknologi. 7. mindre størrelse og enklere installasjon. 8.RED-LED f ...
  • CATV & Satellite Optical Transmitter (ZST9526)

    CATV og satellittoptisk sender (ZST9526)

    Produktbeskrivelse ZST9526 Satellite Optical Transmitter vedtar høyflinær sommerfugl DFB-laser som er direkte modulert for å overføre 47-862MHz og 950 ~ 2600MHz signal i en enkelt fiber. Det kan velge ITU-standard bølgelengde for DWDM-system for å utvide og oppdatere nettverkene. Den kan forsterkes av EDFA og EYDFA for et stort FTTH-system. Den kan være kompatibel med hvilken som helst FTTx PON-teknologi for å realisere kombinasjonen av CATV, DVB-S, Internett og FTTH. ZST9526 satellittoptisk sender og ...
  • CATV & Satellite Optical Receiver Build-in WDM

    CATV og satellitt optisk mottaker innebygd WDM

    Funksjoner 1. med optisk detektor med høy følsomhet. 2.Det er en utførelse av høyteknologisk i CATV og L-bånd satellittfiberkoblingsprodukter 3.Det kan mottas i en optisk fiber med 47 ~ 2600MHz satellitt- og CATV digitale og analoge signaler. 4. enkel installasjon; Det er praktisk for brukeren å installere. 5. inngangseffekt fra + 0 ~ -13dBm. 6. den har en god evne til å motstå interferens for interferens. 7. høy ytelse, men lav pris. Diagramparametere Optisk arbeids ...
  • Satellite Optical Receiver ZSR2600M

    Satellittoptisk mottaker ZSR2600M

    Funksjoner (1) Vedtar optisk detektor med høy følsomhet som nøkkelkomponent, -8dBm mottakssensibilitet (2) Vegghengt aluminiumskabinett. (3) Kompatibel med FTTx PON Tech (4) God varmespredning (5) For HFC-nettverk med flere brukere (6) Kompatibel med FTTx PON Tech Teknisk parameter Element Element Indekser Merknad Min type Maks Optiske egenskaper Drift Bølgelengde nm 1200 1600 Respons A / W ≥0.9 Motta optisk effektområde dB ...
  • ZSR2600MD L band satellite optical receiver build-in WDM

    ZSR2600MD L-bånd satellitt optisk mottaker innebygd WDM

    Produktsammendrag ZSR2600MD L-bånds optisk satellittmottaker er det kjente produktet som vi spesialdesignet for FTTH / WDM Fiber til hjemmenettverksstrukturen. Med lite skall, kompakt og rimelig intern kretsstruktur og gode ytelsesindikatorer. Det er førstevalget for boligområde og fiberoptisk hjemmenettverk. Innebygd CWDM, RFTV-bølgelengde er 1550 nm. Pass 1310 / 1490nm bølgelengde. Kan kobles til EPON, GPON og ONU. Ytelsesegenskaper ■ For ...