SFP Transceiver Module

  • 10Gb/s 40KM SFP+ Optical Transceivers OPS551X3CDL40

    10 Gb / s 40 km SFP + optiske transceivere OPS551X3CDL40

    OPS551X83CDL40 10G SFP + transceivers er designet for 10G Ethernet 10G BASE-ER / EW per 802.3ae, og den kan støtte datahastighet fra 1,25Gb / s til 11,1Gb / s. Digital diagnostikk er tilgjengelig via I2C-grensesnitt som spesifisert i SFP + MSA . Funksjoner 1. 10Gb / s serielt optisk grensesnitt kompatibel med 802.3ae 10GBASE-ER / EW 2. Elektrisk grensesnitt kompatibel med SFF-8431spesifikasjoner for forbedret 8,5 og 10 Gigabit liten formfaktor pluggbar modul “SFP +” 3. 2-w ...
  • 10Gb/s 1310nm Datacom SFP+ Optical Transceivers OPSP311X3CDL10

    10Gb / s 1310nm Datacom SFP + optiske transceivere OPSP311X3CDL10

    OPSP311X3CDL10 optiske transceivere er designet for 10 Gb / s serielle optiske grensesnitt for datakommunikasjon med single mode fiber (SMF). Sendemottakeren kan støtte 9.953- 11.1Gb / s. Transceiver-designene er optimalisert for høy ytelse og kostnadseffektivt for å gi kundene de beste løsningene for datacom. Funksjoner 1. Varmt pluggbar 2. 10 Gb / s serielt optisk grensesnitt 3. Opptil 10 km avstand 4. I samsvar med SFP + MSA 5. SFP MSA-pakke med dupleks LC-kontakt 6. Digital Diagnostic Mo ...
  • 10Gb/s Short-Wavelength Pluggable SFP Transceiver OPSP851X3CDLM

    10 Gb / s kort bølgelengde pluggbar SFP-mottaker OPSP851X3CDLM

    OPSP311X3CDL10 optiske transceivere er designet for 10 Gb / s serielle optiske grensesnitt for datakommunikasjon med single mode fiber (SMF). Sendemottakeren kan støtte 9.953- 11.1Gb / s. Transceiver-designene er optimalisert for høy ytelse og kostnadseffektivt for å gi kundene de beste løsningene for datacom. Funksjoner ● Varmt pluggbar ● 10 Gb / s optisk serielt grensesnitt ● Opptil 10 km avstand ● I samsvar med SFP + MSA ● SFP MSA-pakke med dupleks LC-kontakt ● Digital diagnostisk skjerm ...
  • 10Gb/s 80KM SFP+ Optical Transceivers OPSP551X3CDL80

    10Gb / s 80KM SFP + optiske transceivere OPSP551X3CDL80

    OPSP551X3CDL80 10G SFP + transceivere er designet for 10G Ethernet 10G BASE-ZR / ZW per 802.3ae, og den kan støtte datahastighet fra 1,25Gb / s til 11,1Gb / s. Digital diagnostikk er tilgjengelig via I2C-grensesnitt som spesifisert i SFP + MSA . Funksjoner ● 10Gb / s serielt optisk grensesnitt kompatibel med 802.3ae 10GBASE-ZR / ZW ● Elektrisk grensesnitt kompatibel med SFF-8431spesifikasjoner for forbedret 8,5 og 10 Gigabit liten formfaktor pluggbar modul “SFP +” ● 2-leder ...
  • 10Gb/s SFP+ BIDI Optical Transceivers OPSB321X3CDL10

    10 Gb / s SFP + BIDI optiske transceivere OPSB321X3CDL10

    OPSPB321X3CDL10 optiske transceivere er designet for 10 Gb / s serielle optiske grensesnitt for datakommunikasjon med single mode fiber (SMF). Sendemottakeren kan støtte 9.953- 11.1Gb / s. Transceiver-designene er optimalisert for høy ytelse og kostnadseffektivt for å gi kundene de beste løsningene for datacom. Funksjoner ● Varmt pluggbart ● 10 Gb / s serielt optisk grensesnitt ● Opptil 80 km avstand ● I samsvar med SFP MSA ● SFP MSA-pakke med dupleks LC-kontakt ● Digital Diagnostic Monit ...
  • 10Gb/s SFP+ Bidi Optical Transceivers OPSPB231X3CDL10

    10 Gb / s SFP + Bidi optiske transceivere OPSPB231X3CDL10

    OPSPB321X3CDL10 optiske transceivere er designet for 10 Gb / s serielle optiske grensesnitt for datakommunikasjon med single mode fiber (SMF). Sendemottakeren kan støtte 9.953- 11.1Gb / s. Transceiver-designene er optimalisert for høy ytelse og kostnadseffektivt for å gi kundene de beste løsningene for datacom. Funksjoner ● Varmt pluggbart ● 10 Gb / s serielt optisk grensesnitt ● Opptil 80 km avstand ● I samsvar med SFP MSA ● SFP MSA-pakke med dupleks LC-kontakt ● Digital Diagnostic Monit ...
  • 10Gb/s 1550nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP551X3CDL40

    10Gb / s 1550nm optiske XFP-mottakere med flere hastigheter OPXP551X3CDL40

    OPXP551X3CDL40 10G 1550nm XFP-mottakere er designet for 10G Ethernet 10G BASE-ER / EW per 802.3ae og 10G SONET OC-192 / SDH STM-64, og den kan støtte datahastighet fra 9.953Gb / s til 11.1Gb / s. Digital diagnostikk er tilgjengelig via I2C-grensesnitt som spesifisert i XFP MSA. Transceiver-designene er optimalisert for høy ytelse og kostnadseffektivt for å gi kundene de beste løsningene for datacom- og telekomapplikasjoner. Funksjoner ● Varmt pluggbar ● Støtter 9,95 Gb / s til 11,1 Gb / s bithastigheter ● Bel ...
  • 10Gb/s 1310nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP311X3CDL10

    10Gb / s 1310nm multirate XFP optiske transceivere OPXP311X3CDL10

    OPXP311X3CDL10 10G 1310nm XFP-mottakere er designet for 10G Ethernet 10G BASE-LR / LW per 802.3ae og 10G SOI OC-192 / SDH STM-64, og den kan støtte datahastighet fra 9.953Gb / s til 11.1Gb / s. Digital diagnostikk er tilgjengelig via I2C-grensesnitt som spesifisert i XFP MSA. Transceiver-designene er optimalisert for høy ytelse og kostnadseffektivt for å gi kundene de beste løsningene for datacom- og telekomapplikasjoner. Funksjoner ● Varmt pluggbar ● Støtter 9,95 Gb / s til 11,1 Gb / s bithastigheter ● Under ...
  • 10Gb/s 850nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP851X3CDLM

    10 Gb / s 850 nm multifunksjons XFP optiske transceivere OPXP851X3CDLM

    OPXP851X3CDLM 10G 850nm XFP-mottakere er designet for 10G Ethernet 10G BASE-SR / SW per 802.3ae, og den kan støtte datahastighet fra 9.953Gb / s til 11.1Gb / s. Digital diagnostikk er tilgjengelig via I2C-grensesnitt som spesifisert i XFP MSA. Transceiver-designene er optimalisert for høy ytelse og kostnadseffektivt for å gi kundene de beste løsningene for datacom- og telekomapplikasjoner. Funksjoner ● Varmt pluggbar ● Støtter 9,95 Gb / s til 11,1 Gb / s bithastigheter ● Under 2,5 W strømforbruk ● XFP MSA ...
  • 10Gb/s 1550nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP551X3CDL80

    10 GB / s 1550 nm multifunksjons XFP optiske transceivere OPXP551X3CDL80

    OPXP551X3CDL80 10G 1550nm XFP-mottakere er designet for 10G Ethernet 10G BASE-ZR / ZW per 802.3ae og 10G SONET OC-192 / SDH STM-64, og den kan støtte datahastighet fra 9.953Gb / s til 11.1Gb / s. Digital diagnostikk er tilgjengelig via I2C-grensesnitt som spesifisert i XFP MSA. Transceiver-designene er optimalisert for høy ytelse og kostnadseffektivt for å gi kundene de beste løsningene for datacom- og telekomapplikasjoner. Funksjoner ● Varmt pluggerbar ● Støtter bithastigheter på 9,95 Gb / s til 11,1 Gb / s ● Vær ...
  • 10Gb/s Bidi Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXPB321X3CDL10

    10Gb / s Bidi multirate XFP optiske transceivere OPXPB321X3CDL10

    OPXPB321X3CDL10 10G XFP BIDI-mottakere er designet for 10G Ethernet 10G BASE-LR / LW per 802.3ae og 10G SOI OC-192 / SDH STM-64, og den kan støtte datahastighet fra 9.953Gb / s til 11.1Gb / s. Digital diagnostikk er tilgjengelig via I2C-grensesnitt som spesifisert i XFP MSA. Transceiver-designene er optimalisert for høy ytelse og kostnadseffektivt for å gi kundene de beste løsningene for datacom- og telekomapplikasjoner. Funksjoner ● Varmt pluggbar ● Støtter 9,95 Gb / s til 11,1 Gb / s bithastigheter ● Under ...
  • 10Gb/s Bidi Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXPB231X3CDL10

    10Gb / s Bidi Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXPB231X3CDL10

    OPXPB231X3CDL10 10G XFP BIDI-mottakere er designet for 10G Ethernet 10G BASE-LR / LW per 802.3ae og 10G SOI OC-192 / SDH STM-64, og den kan støtte datahastighet fra 9.953Gb / s til 11.1Gb / s. Digital diagnostikk er tilgjengelig via I2C-grensesnitt som spesifisert i XFP MSA. Transceiver-designene er optimalisert for høy ytelse og kostnadseffektivt for å gi kundene de beste løsningene for datacom- og telekomapplikasjoner. Funksjoner ● Varmt pluggbar ● Støtter 9,95 Gb / s til 11,1 Gb / s bithastigheter ● Under ...