ZBR104A RFoG ONU xPON

ZBR104A RFoG ONU xPON

Kort beskrivelse:


Produkt detalj

Produktetiketter

SPISE 

■ xPON Pass Through

■ AGC-funksjon

■ Drift av burst-modus

■ Støtter DOCSIS 3.0 eller 3.1

■ LED-indikatorer for strøm PÅ, Valgfri strøm og retur Tx

■ -20dB testport

■ 12VDC strømadapter

■ Følger SCTE 174-standarder

applikasjoner

■ CATV, HFC-nettverk

■ RF over glass

Beskrivelse

PL10-4A kompakt optisk node er den ideelle plattformen for bruk i FTTH- og FTTB-nettverk, og leverer oppstrøms og nedstrøms DOCSIS, tale-, video- og høyhastighetsdatatjeneste over FTTX-applikasjoner. PL10-4A har automatisk forsterkningskontroll og burstmodusfunksjon, kompatibel med et RF over Glass (RFoG) kommunikasjonsnettverk. Aktivert xPON-funksjon, PL10-4A er designet for EPON / GPON-nettverk for å bruke CATV-tjeneste eller RFoG-nettverk for å bruke EPON / GPON-overføringstjeneste.

Spesifikasjon

Fremover Sti

Parameter

Enhet

Verdi

Tilstand

Optisk bølgelengde

nm

1540 ~ 1560

CWDM tilgjengelig

PON Pass bølgelengde

nm

1280 ~ 1500

PON Pass Port Tap

dB

1

PON optisk isolasjon

dB

> 30

Monitor spenning

V / mW

1

λ = 1550 nm

Optisk inngangseffekt

dBm

-6 ~ + 2

AGC Range

* Frekvensområde

MHz

54 ~ 1002/1218

* 42 / 54,65 / 86,85 / 105MHz tilgjengelig

Flathet

dB

± 0,75

*Skråningen

dB

5 ± 1

3 ± 1 tilgjengelig

Tap for utgangsretur

dB

≥16

Tap av optisk utgang

dB

> 45

* Utgangsnivå

dBmV

18 ± 2

36 ± 2

1. (Pin = -1dBm, 4% OMI / ch, 79ch NTSC, Digital ch over 550MHz
ved -6dB forskyvning)

2. (Pin = -1dBm, 4% OMI / lm, 42ch CENELEC)

dBmV

78 ± 2

96 ± 2

* C / N

dB

51

* CTB

dB

≤-65

* CSO

dB

≤-60

Tilsvarende støyinngang

pA / Hz

<7

Retursti

Parameter

Enhet

Verdi

Tilstand

Bølgelengde

nm

1600 ~ 1620

CWDM tilgjengelig

Optisk utgangseffekt

mW

1 ~ 3

2mW (3dBm) typisk

* RF-inngangsnivå

dBmV

20 ~ 40

Typisk

dBmV

80 ~ 100

Flathet

dBm

± 0,75

Inndata retur tap

dB

≥16

Tap av optisk utgang

dB

> 45

* Optisk laser slå PÅ nivå

dBmV

15

Kundens forespørsel tilgjengelig

dBmV

75

* Slå av nivået for optisk laser

dBmV

-4

Kundens forespørsel tilgjengelig

dBmV

56

Laserstigningstid

ms

≤1,3

Laser Fall Time

ms

≤1,6

Andre

Parameter

Enhet

Verdi

Tilstand

Spenning

V / DC

12

100 ~ 230V strømforsyningsadapter

Strømforbruk

W

<5,5 W.

Inkludert strømforsyningsadapter

Driftstemperatur

-20 ~ 55

Fuktighet 5 ~ 95%, ikke kondenserende

Optisk kontakt

/

SC / APC

Kundens forespørsel tilgjengelig

RF-kontakt

/

F

Dimensjoner

mm

172 * 103 * 41

Vekt

Kg

0,4

 

Skisserer tegning

sd

Nei.

Beskrivelse

1

Inngang Optical Power Test Port: for å teste og verifisere optisk inngangseffekt: 1V / mW

2

Indikator for optisk strøminngang: når inngangseffekten er i området, blir indikatoren grønn

3

Strøm PÅ / AV-indikator

4

Strømindikator for retur sender: Slå PÅ fungerer.

5

Monteringshull

6

Optisk IN / UT-port: Setter inn optisk signalkabel med SC / APC-kontakt

7

xPON Port: 1310 / 1490nm PON Pass gjennom til PON ONU

8

RF-testport: Fremover utgangsnivå test med -20 dB

9

Power IN / RF OUT-port: DC-strøm blir matet enten via strømporten eller RF-porten

10

Strøm IN-port: + 12 ~ 15V DC-inngang

11

Jording

Ekstern strømadapter

ht (2) ht (1) * Europa, USA, britiske og andre standard strømledninger er tilgjengelig. Bytte strømforsyning og lineær strømforsyning er tilgjengelig

BESTILLINGSINFORMASJON

ZBR10

-XX

Fwd.Utgangsnivå

-XX

Lasertype

 og Makt

-XX

Optisk kontakt

-XX

LD Wavelength

-XX

Bånd Dele

-XX

Strømadapter

-XX

1

Bare fremover, ingen AGC, ingen retursti

78

78 dBμV

D1

DFB 1mW

SA

SC / APC

31

1310nm

34

30/47

00

Ingen

1A

Bare fremover, AGC, Ingen retursti

80

80dBμV

D2

DFB 2mW

SU

SC / UPC

47

1470 nm

45

42/54

01

Nord Amerika

2

Dual fiber I / O, ingen AGC, burst-modus

85

85 dBμV

D3

DFB 3mW

FA

FC / APC

49

1490 nm

57

55/70

02

Europa

2A

Dual fiber I / O, AGC, burst-modus

95

95 dBμV

I1

Isolert DFB 1mW

FU

FC / UPC

51

1510 nm

68

65/85

03

Kina

3

Enkeltfiber I / O, ingen AGC, burst-modus

I2

Isolert DFB 2mW

53

1530 nm

81

85/105

04

Israel

3A

Enkeltfiber I / O, AGC, burst-modus

I3

Isolert DFB 3mW

55

1550 nm

88

85/108

05

Japan

4

Én fiber I / O, en andre fiber for xPON-port, NO AGC, burst-modus

57

1570 nm

06

Storbritannia

4A

Én fiber I / O, en andre fiber for xPON-port, AGC, burst-modus

59

1590nm

61

1610nm


  • Tidligere:
  • Neste:

  • Skriv meldingen din her og send den til oss